Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш телефон
Коментарі до доставки
Payment method
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся з умовами політики конфіденційності
ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІН ТОВАРУ:

1. Ви можете повернути/обміняти Товар протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання замовлення.

2. Повернення/обмін Товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта».

3. Усі витрати, пов'язані з поверненням/обміном Товару належної якості, несе Покупець (зокрема витрати пов'язані з доставкою).

4.Заяву на повернення – заповнюйте онлайн-заяву про обмін/повернення.

5. Якщо протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання Товару був виявлений істотний недолік товару (прихований дефект чи фабричний брак), Товар приймається Продавцем для ремонту або обміну, а за умови їх неможливості для повернення коштів. У випадку виявлення істотного недоліку Товару , зв'яжіться за телефоном +380 (63) 367 05 86. В такому випадку повернення Товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта», а всі витрати, пов'язані з доставкою Товару неналежної якості здійснюються за рахунок Продавця.

6. Повернення та обмін Товару здійснюється по всій території України за винятком АР Крим та територій проведення ООС.

7. Продавець має право відмовити Покупцю в поверненні якісного Товару, який відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію деяких положень Закону України «Про захист прав споживачів» №172 від 19 березня 1992 визнано таким, що не підлягає поверненню.

ВИМОГИ ДО РЕЧЕЙ, ЩО ПОВЕРТАЮТЬСЯ:

  • Річ не була вживана (включаючи її використання для фото/відео зйомки) та зберегла свій товарний вигляд.
  • Одяг не прався.
  • На одязі відсутні будь-які плями/тональний крем та інше.
  • Присутня етикетка, наліпка, ярлик тощо. Усі етикетки, наліпки, ярлики мають бути невідокремлені (не відірвані чи не відрізані) від товару.
  • При недотриманні вищевказаних пунктів річ поверненню/обміну НЕ підлягає. Такий одяг буде відправлений назад за рахунок Покупця.

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ:


1. Після отримання товару та підтвердження Продавцем, що вимоги до поверненого товару дотримані, ми здійснюємо повернення коштів.

2. Повернення коштів здійснюється переказом на банківську картку Покупця, номер якої було вказано в заяві на повернення – не пізніше 10 (десяти) робочих днів від моменту отримання Продавцем повернутого товару та підтвердження щодо дотримання Покупцем умов повернення товару.

3. При поверненні коштів на банківську карту Покупця, строк надходження грошових коштів на рахунок Покупця може залежати від політики установи банку, що випустив картку.


Ми відкриті до ваших побажань
Ви можете написати нам свої спостереження чи запропонувати співробітництво
Ваші дані не будуть передаватися третім лицям